Krásné dny

Schrotterovi, Hradec Králové | 27.01.2016

Děkujeme rodině Cvrčkových za nádherný pobyt. Jejich přístup k nám byl velmi vstřícný a ve všech směrech úžasný. Velký dík patří výborné kuchyni, ubytování a nádhernému bazénu. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme hodně spokojených klientu.

pochvala pro majitele

Václav Valenta | 02.11.2015

Manželé Cvrčkovi zaslouží velkou pochvalu za to, že podnikají se srdcem. Všichni jsou ochotní, prostředí je velmi pěkné a mají i co nabídnout. Bazén byl moc fajn. Přínosem je i kuchařské umění paní kuchařky. Moc se nám líbilo servírování polévek. A zjištěná negativa : snad jen že dobrý čaj pro 5 lidí se nedá udělat z jednoho sáčku čaje. Přejme si jen více takových fajn penzionů v ČR. Penzion s klidem každému doporučujeme!

TOP mezi penziony

Pavel a Renata Novákovi - Výrava | 29.09.2015

Právě jsme se vrátili z Penzionu u Cvrčků, byla to již naše druhá návštěva a věříme, že se jistě vrátíme. Rodina Pana Cvrčka dělá vše pro to, aby byli hosté spokojeni, a za to jim patří velké poděkování. Skvělá je i paní kuchařka Jana, která vaří vynikající domácí kuchyni. K tomu všemu je bazén a sauna už jen třešničkou na dortu v tomto penzionu. Doporučujeme všem :)

Soustředění mladých hasičů z Kunštátu

Jitka Vaněrková | 16.08.2015

S Čertíkama do penzionu u Cvrčků jezdíme už několik let na týdenní soustředění. Rok od roku se nám tam líbí více! Letos jsme byli nadšení z nově otevřené kuchyně a jídelny! Paní kuchařka výborně vařila a byla strašlivě ochotná!!
Pan Cvrček kvůli naší noční hře vypl pouliční osvětlení v celém Orlickém Záhoří..lidé zde žijící jsou prostě úžasní!!!
Vždycky, když přijedeme, je to pro objekt zatěžkávací zkouška...letos to opět vydržel!!! Takže za rok nashledanou!!! :D
Máme odsud spoustu překrásných fotek: https://jitkavanerkova.rajce.idnes.cz/CERTICI_-_SOUSTREDENI_2015/
https://jitkavanerkova.rajce.idnes.cz/CERTICI_-_SOUSTREDENI_2015_2/

Jaro v Orlických Horách

Kristina Vrlová | 14.05.2015

Děkujeme rodině Cvrčkových za perfektní péči během našeho pobytu v penzionu v Orlickém Záhoří. Ubytování, strava, bazén, okolí - všechno bylo úžasné. A Orlické Hory? Ty jsou prostě nádherné ...
Přeji hezké léto a spoustu zákazníků spokojených tak, jako jsme byli my.

Super Tage.....

Horst (Německo) | 30.01.2015

Noch einmal vielen Dank fuer die super "Wellness-Tage" + das gute Essen bei euch. Viele Gruesse von Ecko, Eva, Petra, Horst (Wir sehen uns im Mai wieder)

Podzimní prázdniny

Josef Janeček | 03.11.2014

Děkujeme za velmi příjemný pobyt. Skvělé ubytování, skvělá strava, skvělé koupání. Byl tam jediný problém: dostat děti zpět domů a do školy. Po příjezdu na penzion nám hned oznámili, že odtud je už nikdo nedostane. Už se těšíme na další pobyt.

Záznamy: 15 - 21 ze 43
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek