Krásné ubytování na horách

Alena K. | 07.03.2023

Krásné, čisté, prostorné ubytování v rodinném penzionu v Orlických horách. Výborné jídlo a jako bonus bazén a sauna. Milý majitelé.
Doporučuji s dětmi - vyžití na zahradě. Byli jsme moc spokojeni, budeme se rádi vracet.

Turistika+cyklo.

Mojmír Halatka | 12.07.2022

Byli jsme v květnu zde na dovolené.Fantastičti majitelé,ochotní nám připravit kdykoli bazén i saunu.Apartmán čistý - Vše na 1* !!! Moc se Nám zde líbilo

Vše na jedničku

Pavel Rýdl | 19.04.2022

V penzionu jsme strávili Velikonoce. Poznali jsme krásnou přírodu Orlických hor, ale ubytování nás doslova nadchlo. Majitelé byli velmi vstřícní a ochotní. Tečkou za každodenní výpravou do hor byl pobyt v sauně penzionu. Paráda. Na pokoji vybavená kuchyňka, výhledy na východ a západ slunce, klid, pohoda, relax. Penzion doporučuji všem, kteří chtějí poznat krásu Orlických hor. Dávám jedničku s hvězdičkou.

Skvělá dovolená

Pospíšilovi | 13.02.2022

V penzionu jsme strávili část jarních prázdnin. Už dlouho jsme se necítili tak dobře. Kromě skvělého lyžování, běžkování a super přírody jsme si moc užili i ubytování. Penzion úžasný, apartmány prostorné, čisté, útulné. Manželé Cvrčkovi bezkonkurenční. Nic nebyl problém, byli velice milí a vstřícní. Jídlo výborné. A jako bonus bazén a sauna. Prostě ráj na zemi. Nikdy jsme se nevrátili na stejné místo a snažíme se objevovat stále něco nového. V tomto případě ale určitě uděláme výjimku a hrozně rádi se zase vrátíme. Děkujeme za skvělou dovolenou.

Dovolená

Marta Zoubková | 24.09.2020

Do Orlických hor jsme přijeli za krásnou přírodou,ale bonus navíc byl v čistém,útulném ubytování,večerním koupáním s teplou vodou a pro děti hezky udržovaném venkovním hřišti.Po celodenní túře jsme si pochutnali na dobré večeři .Majitelé byli velmi milí a vstřícní.
Moc děkujeme a doporučujeme.

Premiéra v Orlických horách

Robert a Anna z Kladna/ 14.6.-21.6.2020 | 28.06.2020

Každoročně dostáváme od dětí poukaz na prodloužený víkend a letos zvolily Orlické Záhoří.My jsme si prodloužili pobyt na týden a dobře jsme udělali.Setkali jsme se s krásnou,panenskou přírodou,výborně značenými turistickými trasami a minimem turistů.Ani to, že celé tři dny pršelo, nebylo na škodu, protože penzion je velice útulný a čistý, apartmán komfortní,vedle baru hořel krb a bazén měl vodu příjemně teplou.Vzhledem k tomu, že jsme vegetariáni, potěšilo nás, že jsme dostávali velmi chutnou bezmasou stravu, připravenou novými šikovnými kuchaři a nebo přímo paní majitelkou.S takovou vstřícností, ochotou a zájmem jsme se již dlouho nesetkali.Děkujeme všem za krásný týden, určitě se vrátíme.

Cyklo a houbaření

Irena | 23.09.2019

Krásný týden strávený ve Vašem penzionu: Skvělé prostředí s bazénem,
všude čisto, příjemní majitelé i personál. Určitě se k vám vrátíme.

Záznamy: 1 - 7 ze 45
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek